Ons team
Dierenarts Martine Smids

Dierenarts Martine Smids behandelt uw huisdier­ vakkundig en liefdevol. Met veel plezier en enthou­siasme staat ze voor u en uw huisdier klaar. In 2005 is ze afgestudeerd aan de universiteit van Gent (België) en in 2007 opende zij Dierenkliniek Roerdalen. Haar speciale interesse gaat uit naar de behandeling van konijnen en knaagdieren.

Lees meer over Martine.

Dierenarts Renate Ottenheim

Dierenarts Renate Ottenheim is in 2017 ons team komen versterken. Na meerdere jaren als paardendierenarts te hebben gewerkt heeft Renate nu haar werkvlak uitgebreid met gezelschapsdieren.

Lees meer over Renate

 
Paraveterinairen Dominique Hilgers, Elisa Peulen en Skye Joris

Paraveterinairen Dominique Hilgers, Elisa Peulen en Skye Joris beantwoorden al uw vragen en geven advies over de verzorging van uw huisdier. Dominique heeft zich toegelegd op tandheelkunde en kan u alles vertellen over de gebits­ver­zorging van uw ­huisdier. Elisa is naast paraveterinair ook hondengedragstherapeut. ­Zij doet puppyconsul­taties en adviseert bij het oplossen van gedrags­problemen van uw hond.

Lees meer over Dominique, lees meer over Elisa, lees meer over Skye